Nr katalogowy: 156

Irena WEISS - ANERI (1888-1981)

Nr katalogowy: 156

Pejzaż z Jastrzębiej Góry

olej, płótno; 30,3 x 46,4 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: aneri