Nr katalogowy: 155

Nicolas KRYCEVSKY (XX w.)

Nr katalogowy: 155

Barki nad Sekwaną, 1948

olej, tektura; 18,7 x 23,7 cm;
sygn. i dat. l. d.: Krycevsky 48 / jan.[uary],