Nr katalogowy: 136

Tadeusz SZEWCZYK-BARWECKI (1912-1999)

Nr katalogowy: 136

W pracowni malarskiej Akademii Sztuk Pięknych

olej, płótno; 215,5 x 141,5 cm;
sygn. l. d.: SZEWCZYK.