Nr katalogowy: 135

Kazimierz POCHWALSKI (1855-1940)

Nr katalogowy: 135

Portret damy, 1897

olej, płótno dublowane; 115 x 104,5 cm; 3
sygn. i dat. p. d.: K. Pochwalski / Wien 97