859
Szkatułka na przybory do robótek
konstrukcja sosnowa, okleiny orzechowe,
mahoniowe, czeczotkowe;
Europa Środkowa, 2 poł. XIX w.
mahoniowe, czeczotkowe;
Cena wywoławcza.
1 600 zł
860
Lampa ze stolikiem w stylu art deco
konstrukcja - sklejka, sona, fornir - orzech;
okucia - mosiądz; 177,5 x 64,5 x 45 cm;
Polska, lata 30. XX w.
Polska, lata 30. XX w.
Cena wywoławcza.
1 200 zł
1 200 zł
861
Para kinkietów
mosiądz polerowany, szkło mleczne;
wys. 24 cm, szer. 15,8 cm, szer. 12,2 cm.
Europa Środkowa, 2 tercja XX w.
Cena wywoławcza.
900 zł
900 zł
863
Lampa stylowa
mahoń, jawor; 165 x 32,5 x 32,5 cm;
Europa Zachodnia, Francja (?), lata 40/50. XX w.
Cena wywoławcza.
1 300 zł
900 zł
865
Żyrandol elektryczny, 5-ramienny, 6-świecowy
wys.115 cm, szer. ramion bez kloszy ca 61 cm;
Francja, szkło firmy EZAN; lata 30. XX w.
Cena wywoławcza.
13 000 zł
867
Zegar podłogowy, long-case
mosiądz, stal; wys. 228 cm; mechanizm: Anglia,
Londyn, warsztat zegarmistrzowski CHATER & SONS,
po poł. XVIII w.; obudowa: Gdańsk, XIX w.
Cena wywoławcza.
5 000 zł
4 300 zł
1802
Para lamp elektrycznych
Polska, 4 ćw. XX w.;
abażury - firma ART. / ABAŻUR, zał. w 1958 przez
Jerzego Kromczyńskiego, Przeźmierowo k. Poznania.
Cena wywoławcza.
1 000 zł
1804
Ikona - Matka Boska Kazańska, w kiocie
tempera na desce z kowczegiem i szpongami;
ikona 21,7 x 18,4 cm,
Rosja, szkoła niewiańska?; 1 poł. XIX w.
ikona 21,7 x 18,4 cm,
Cena wywoławcza.
5 000 zł
1806
Ikona - Matka Boska Kazańska
tempera na desce sosnowej, papier tłoczony,
malowany; 35 x 28 x 3,8 cm.
Rosja, pocz. XX w.
malowany; 35 x 28 x 3,8 cm.
Rosja, pocz. XX w.
Cena wywoławcza.
3 600 zł
1808
Pudełko na nici, art-deco
tektura, barwione źdźbła trawy, łyko;
wys. 8 cm, szer. 20,5 cm, głęb. 14,5 cm.
Polska, lata 30. XX w.
Polska, lata 30. XX w.
Cena wywoławcza.
900 zł
1810
Figurka rybaka
kość słoniowa, drewno barwione; wys. 26 cm;
Chiny, XIX/XX w.
Chiny, XIX/XX w.
Cena wywoławcza.
3 200 zł
1812
Teczka na dokumenty
skóra tłoczona, ceramiczne paciorki,
tektura, płótno; 29,5 x 23,5 x 1,8 cm.
Polska?; lata 20-30. XX w.
Polska?; lata 20-30. XX w.
Cena wywoławcza.
450 zł
1814
Naczynie dwuuszne - cache-pôt
mosiądz polerowany; wys. 24 cm;
Austro-Węgry, pocz. XX w.
Austro-Węgry, pocz. XX w.
Cena wywoławcza.
1 200 zł
1815
Postument klasycystyczny
buczyna; 113,3 x 38 x 38 cm; śr. 28 cm;
Europa Środkowa, pocz. XX w.
Europa Środkowa, pocz. XX w.
Cena wywoławcza.
1 200 zł
1 200 zł
901
Kredens art deco
konstrukcja - sosna, sklejka,
fornir - orzech, palisander, mahoń;
151 x 140 x 51 cm. Polska, ok. 1930
Cena wywoławcza.
5 200 zł
903
Szafka - postument klasycyzujący
konstrukcja - sosna, mahoń, fornir - mahoń;
122,5 x 41,4 x 28,5 cm;
Europa Środkowa, 1 ćw. XX w.
122,5 x 41,4 x 28,5 cm;
Europa Środkowa, 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza.
4 000 zł
3 300 zł
905
Stolik neorokokowy
konstrukcja - sosna, orzech; fornir - orzech;
75 x 71 x 53 cm;
Europa Środkowa, XIX/XX w.
75 x 71 x 53 cm;
Europa Środkowa, XIX/XX w.
Cena wywoławcza.
1 300 zł
1 000 zł
907
Stół neorokokowy
konstrukcja - dębina, fornir - palisander;
73 x 155 x 99 cm;
Europa Zachodnia, Niemcy, 3 ćw. XIX w.
73 x 155 x 99 cm;
Cena wywoławcza.
3 500 zł
3 000 zł
908
Szafa kredensowa neorokokowa
konstrukcja - sosna; fornir - orzech;
206,5 x 81 x 53 cm;
Europa Środkowa, Niemcy, po poł. XIX w.
206,5 x 81 x 53 cm;
Cena wywoławcza.
2 500 zł
1 900 zł
909
Stolik pomocniczy biedermeierowski
brzost; 86 x 59,5 x 39 cm;
Europa Środkowa, 2 ćw. XIX w.
Europa Środkowa, 2 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza.
2 000 zł
911
Leżanka późno-biedermeierowska
konstrukcja - sosna, fornir - mahoń;
91,5 x 180 x 87,5 cm;
Europa Środkowa, ok. poł. XIX w.
91,5 x 180 x 87,5 cm;
Cena wywoławcza.
7 300 zł
913
Szafka kabinetowa neobarokowa
orzech; Europa Środkowa,
Austria (?), XIX/XX w.
Austria (?), XIX/XX w.
Cena wywoławcza.
4 000 zł
915
Para krzeseł neobarokowych
konstrukcja - dębina; fornir - orzech;
124,5 x 54 x 52 cm;
Pomorze, kon. XIX w.
124,5 x 54 x 52 cm;
Pomorze, kon. XIX w.
Cena wywoławcza.
1 800 zł
1 800 zł
916
Stół neobarokowy
konstrukcja - dębina; fornir - orzech, dębina, brzoza;
78 x 127 x 127 cm;
Gdańsk, pocz. XX w.
78 x 127 x 127 cm;
Gdańsk, pocz. XX w.
Cena wywoławcza.
4 000 zł
4 000 zł
917
Stół neobarokowy
konstrukcja - dębina, fornir - orzech,
intarsje - orzech, jawor; 80 x 100 x 67, 5 cm;
Gdańsk, kon. XIX w.
Gdańsk, kon. XIX w.
Cena wywoławcza.
3 000 zł
2 800 zł
918
Fotel eklektyczny
orzech; 108 x 65 x 69 cm;
Europa Środkowa, kon. XIX w.
Europa Środkowa, kon. XIX w.
Cena wywoławcza.
900 zł
900 zł
1901
Krzesło neobarokowe
konstrukcja - orzech; 124 x 50 x 52 cm;
Pomorze, kon. XIX w.
Pomorze, kon. XIX w.
Cena wywoławcza.
900 zł
1903
Krzesło neobarokowe
121 x 54 x 58 cm;
Gdańsk, kon. XIX w.
121 x 54 x 58 cm;
Gdańsk, kon. XIX w.
Cena wywoławcza.
800 zł