Nr katalogowy: 1812

Nr katalogowy: 1812

Teczka na dokumenty

skóra tłoczona, ceramiczne paciorki,
tektura, płótno; 29,5 x 23,5 x 1,8 cm.
Polska?; lata 20-30. XX w.