Nr katalogowy: 917

Nr katalogowy: 917

Stół neobarokowy

konstrukcja - dębina, fornir - orzech,
intarsje - orzech, jawor; 80 x 100 x 67, 5 cm;
Gdańsk, kon. XIX w.
Cena oferowana 2 800 zł