Nr katalogowy: 823

Nr katalogowy: 823

Laska z głową psa

drewno, lakier, szylkret, srebro pr. 800, mosiądz;
Niemcy?; XIX/XX w.; repunca 1940-1944.
Cena sprzedaży 2 200 zł