Władysław KLIMKIEWICZ
Nr katalogowy: 1412
Jagnięcy Szczyt z doliną, 1957
olej, tektura; 68 x 53 cm;
sygn., data i tytuł l. d.: Klimkiewicz Wł. 1957. / Jagnięcy