Nr katalogowy: 1114

Rudolf PRIEBE (1889-1956)

Nr katalogowy: 1114

Statek na morzu

olej, tektura; 31 x 41 cm;
sygn. p. d.: Priebe
Cena sprzedaży 1 900 zł