Nr katalogowy: 1113

K. WOŁKOWSKI (XIX/XX w.)

Nr katalogowy: 1113

Chłop w czapce

pastel, akwarela, papier;
29,5 x 46 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: K. Wołkowski / 928