Nr katalogowy: 1111

Georg WICHMANN (1876-1944)

Nr katalogowy: 1111

Pejzaż zimowy

olej, płótno naklejone na tekturę; 28 x 45,5 cm;
sygn. p. d.: Georg Wichmann