Nr katalogowy: 1110

August von MEDVEY (XIX/XX w.)

Nr katalogowy: 1110

Portret kobiety z niebieską kokardą

akwarela, papier; 14 x 10 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: A v Medvey