Konstanty SZEWCZENKO (1910-1991)
Nr katalogowy: 1103
Żyd studiujący Torę
olej, tektura; 28,5 x 23 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: K. Szewczenko
sygn. p. d.: K. Szewczenko