Nr katalogowy: 1104

Zygmunt ROZWADOWSKI (1870-1950)

Nr katalogowy: 1104

Staruszka przy płocie

olej, tektura; 16 x 25 cm;
sygn. i dat. l. d.: Z. Rozwadowski / 1901
Cena sprzedaży 2 000 zł