Nr katalogowy: 1102

Adam PEŁCZYŃSKI (1865-1926)

Nr katalogowy: 1102

Pejzaż, 1917

olej, płótno; 43 x 63 cm;
sygn. i dat. l. d.: Adam Pełczyński (...)