Ignacy PINKAS (1888-1935)
Nr katalogowy: 145
Ostra Brama w Wilnie
olej, tektura; 46,5 x 36,5 cm;
sygn. i opis przy prawej krawędzi u góry:
I PINKAS WILNO
I PINKAS WILNO