Konstanty LASZCZKA (1865-1956)
Nr katalogowy: 110
Kościół św. Floriana na Kleparzu w Krakowie
piórko, tusz, akwarela, papier;
35,5 x 24,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: K. Laszczka
sygn. l. d.: K. Laszczka