Nr katalogowy: 111

Nr katalogowy: 111

Pejzaż tatrzański z Poronina, 1910

akwarela, papier; 24 x 31,5 cm;
sygn. l. d.: WW (ołowkiem);
Cena oferowana 4 300 zł