Nr katalogowy: 109

Leon DEMBOWSKI (1823-1904)

Nr katalogowy: 109

Krajowidok z potokiem górskim, 1889

akwarela, papier; 23,5 x 17,5 cm;
sygn. l. d.: L. Dembowski 1889.
Cena oferowana 1 900 zł