Stafan NORBLIN (1892-1952)
Nr katalogowy: 10
Polska - Górny Śląsk, oryginał 1925, egzemplarz oferowany k. XX w.
druk powielaczowy, podmalowany gwaszem,
papier; 105,5 x 64,5 cm;
sygn. w obrębie kompozycji p. d.: SNORBLIN
papier; 105,5 x 64,5 cm;