Nr katalogowy: 9

Stafan NORBLIN (1892-1952)

Nr katalogowy: 9

Polska - Kraj Polowań, oryginał 1925, egzemplarz oferowany k. XX w.

druk powielaczowy, podmalowany gwaszem, papier;
105,5 x 64,5 cm;
sygn. w obrębie kompozycji l. d.: SNORBLIN
Cena sprzedaży 900 zł