Nr katalogowy: 1405

NIKOLIN WŁADIMIR BORISOWICZ (XX w.)

Nr katalogowy: 1405

Kościół Bernardynów we Lwowie, 1992

akwarela, papier, 24,2 x 15,7 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Nikolin W.B. (cyrylicą);