Nr katalogowy: 1404

Franciszek CZEKAJ (1923-1979)

Nr katalogowy: 1404

W pracowni

olej, tektura, 46 x 33,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Czekaj Franciszek