Nr katalogowy: 155

Szymon MULLER (1885-1942)

Nr katalogowy: 155

Ogórki

olej, tektura; 37,5 x 46,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Szymon Mu¨ller / 1920;
Cena oferowana 2 500 zł