Nr katalogowy: 154

Leon KAUFMANN KAMIR (1872-1933)

Nr katalogowy: 154

Regaty w Treboul (Finiste`re) - para obrazów, 1909

olej, płótno; 46,5 x 55,5 cm (wymiar każdej z prac);
sygn., dat. i opis: Kamir / Treboul
1909 oraz Kamir 1909 / Treboul