Elisabeth ANDRAE (1876-1945)
Nr katalogowy: 153
Jesienny dzień
olej, płótno; 47,5 x 63,5 cm;
sygn. l. d.: E Andrae
olej, płótno; 47,5 x 63,5 cm;
sygn. l. d.: E Andrae
na odwrocie nalepka z odręcznie wypisanym imieniem i nazwiskiem artystki oraz na blejtramie numer 36.