Nr katalogowy: 141

Jerzy KOSSAK (1886-1955)

Nr katalogowy: 141

Ułan pojący konia, 1933

olej, sklejka; 26 x 22 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Jerzy Kossak / 1933
Cena sprzedaży 6 500 zł