Jerzy KOSSAK (1886-1955)
Nr katalogowy: 141
Ułan pojący konia, 1933
olej, sklejka; 26 x 22 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Jerzy Kossak / 1933