Nr katalogowy: 122

Chrystian BRESLAUER (1805-1882)

Nr katalogowy: 122

Pejzaż z Norwegii

olej, płótno dublowane, 74 x 92 cm;
sygn. l.d.: C. Breslauer 1868

Cena oferowana 90 000 zł