Nr katalogowy: 123

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

Nr katalogowy: 123

Scena alegoryczna, 1914

olej, tektura, 63 x 78,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. g.: Wlastimil Hofman
Cena oferowana 36 000 zł