Nr katalogowy: 121

Malarz nieokreślony (XIX/XX w.)

Nr katalogowy: 121

Martwa natura z filiżankami

olej, płótno dublowane; 79 x 58,5 cm;
sygn. l. d.: nieczytelnie 1915