Nr katalogowy: 418

Tadeusz KANTOR (1915-1990)

Nr katalogowy: 418

Informel, 1960

olej, płótno; 100 x 81 cm;
sygn. p. d.: Kantor

*do wylicytowatej ceny doliczana jest opłata droit de suite