Nr katalogowy: 1110

Leszek STAŃKO (1925-2011)

Nr katalogowy: 1110

Widok na Giewont, 1969

olej, płótno; 50 x 70,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: LESZEK STAŃKO / 1969 R.
Cena oferowana 3 300 zł