Nr katalogowy: 1109

Stanisław GAŁEK (1876-1961)

Nr katalogowy: 1109

Morskie Oko

płótno naklejone na deskę;
29 x 36 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: S. Gałek
Cena sprzedaży 3 000 zł