Nr katalogowy: 124

Jacek MALCZEWSKI (1854-1929)

Nr katalogowy: 124

Thanatos - tryptyk

olej, tektura; 51 x 26 cm (każda z kwater);
sygn.: J. Malczewski (każda z kwater);
Cena sprzedaży 310 000 zł