Nr katalogowy: 123

Franciszek ZYGMUNTOWICZ (1875-1947)

Nr katalogowy: 123

Błotnistą drogą, 1916

olej, płótno; 81 x 127 cm;
sygn. i opis p. d.: F. Zygmuntowicz - 916 rok
Cena oferowana 14 000 zł