Nr katalogowy: 1619

Nr katalogowy: 1619

Amfora złocona z miniaturą rodzajową

porcelana, biskwit, złocenia błyszczące i matowe,
grawerowane, farby naszkliwne;
Rosja? Francja?, ok. poł. XIX w.