Nr katalogowy: 1618

Nr katalogowy: 1618

Wazon z bukietami kwiatowymi i seledynową szyjką

porcelana, farby nszkliwne, druk barwny i złocony;
Niemcy, Bahnhof -Selb (Bawaria), 2 połowa XX w.