Nr katalogowy: 619

Nr katalogowy: 619

Wazka tralkowa z dekoracją kwiatową i z ptakami, w typie dalekowschodnim

Holandia, Delft, warsztat „De Grieksche A”,
XVIII w. (sygnatura Pietera Adriaensza Kocksa? - naśladownictwo ?)