Nr katalogowy: 618

Nr katalogowy: 618

Para wazek tralkowych z pokrywami z lwem Fô z dekoracją w typie dalekowschodnim

Holandia, Delft, warsztat „De Twee Scheepjes”,
sygnatura Pennisów (Antony’ego?)
z 3 ćw. XVIII w.? (ok. 1760-1770)