Nr katalogowy: 415

Jacek SEMPOLIŃSKI (1927-2012)

Nr katalogowy: 415

Mochnaczka, 1970

olej, płótno; 65 x 73,5 cm;
sygn., dat. i opis. na odwrocie: Sempoliński '70 Mochnaczka
Cena oferowana 13 000 zł