Nr katalogowy: 414

Alfred LENICA (1899-1977)

Nr katalogowy: 414

Kompozycja żółta, l. 70 XX w.

olej, płótno; 73,5 x 54 cm
sygn. p. d.: Lenica
Cena sprzedaży 35 000 zł