Nr katalogowy: 403

Mariusz WARAS [M-CITY] (ur. 1978)

Nr katalogowy: 403

M-CITY 164, 2009

spray, szablon, płótno; 100 x 120 cm;
sygn. na odwrocie: M-CITY 164" / MARIUSZ WARAS 2009 / M-city
Cena sprzedaży 5 000 zł