Nr katalogowy: 402

Grupa TWOŻYWO (rok powstania 1995)

Nr katalogowy: 402

Kradnij, 2007

olej, szablon, blacha; 50 x 50 cm;
sygn. na odwrocie: twożywo 2007 4/5