Nr katalogowy: 135

Iwan TRUSZ (1869-1940)

Nr katalogowy: 135

Pejzaż z kępą drzew, ok. 1905

olej, tektura; 21 x 25,5 cm;
sygn. p. d.: Iwan Trusz