Nr katalogowy: 134

Rafał MALCZEWSKI (1892-1965)

Nr katalogowy: 134

Podwórko, 1927

olej, tektura; 61,5 x 78,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: Rafał Malczewski / 1927;
Cena oferowana 58 000 zł