Adam PEŁCZYŃSKI (1865-1926)
Nr katalogowy: 133
Portret dziecka
olej, płótno; 53,5 x 41 cm;
sygn. p. d.: A Pełczyński
olej, płótno; 53,5 x 41 cm;
sygn. p. d.: A Pełczyński
na odwrocie napis odręczny: Andrzej Mi...(nieczytelnie)