Nr katalogowy: 132

Julian TOMASZEWSKI-BOŃCZA (1834-1920)

Nr katalogowy: 132

Studia postaci i rąk, ok. 1880

olej, płótno; 36 x 42,5 cm;
sygn. p. g.: T.Bończa.; powtórnie sygn. p. d.: J.Bończa