Nr katalogowy: 125

Tadeusz MAKOWSKI (1882-1932)

Nr katalogowy: 125

Trzy dziewczynki przed klatką z ptaszkiem, 1923

olej, płótno dublowane; 81,5 x 100 cm;
sygn. i dat. l. d.: Tade Makowski 1923;